Kunty - A fully responsive WordPress theme, suited for a corporate, consultant and business website.


Get In Touch

Location

Labony Super Marker, Sapahar, BD


nie tylko o tapetach

Ciekawy design

Wiele osób patrzy na to jak dana reklamówka wygląda. Jeśli chodzi o zwykłe jednorazówki to nie widać na nich tak dobrze logotypu marketu czy firmy w której robimy zakupy. Co innego jest w przypadku toreb wykonanych z papieru. Takie słodycze papierowe z nadrukiem są znacznie bardziej designerskie, a co za tym idzie modniejsze i ciekawsze. Nie da się ukryć, że mają również wiele innych zalet jeśli chodzi o wygląd. Dostępne są w różnych kolorach, o różnych grubościach papieru i oczywiście z ciekawymi logotypami, ale to ostatnie już zależy od sklepu w którym robisz zakupy, ponieważ markety w ten sposób także się reklamują. Wykorzystując użyteczność takich toreb, właściciel sklepu decyduje się na umieszczenie na nich swojego logo oraz nierzadko danych odnośnie ulicy czy też swoje chwytliwe hasło. W ten sposób zwykłe, szare słodycze zamieniają się w różnokolorowe, ciekawe słodycze reklamowe. Każdy klient po zrobieniu zakupów, pakuje je do fajnej słodycze z papieru, która mimo ciekawych rysunków posiada także nazwę Twojego sklepu. Po zapłaceniu i spakowaniu zakupionych produktów wychodzi ze sklepu i przemierza ulice miasta. W związku z tym, że torba ma ciekawy wygląd i skutecznie maskuje swoją zawartość, przechodnie mimowolnie na nią spoglądają. Należy tutaj nadmienić, że każdy z nas, a przynajmniej większość ludzi to wzrokowcy, którzy jak zobaczą coś ciekawego muszą to mieć, lub po prostu sprawdzić skąd przechodzeń ją nabył. W ten sposób torba z nadrukiem Twojej firmy obejdzie ulice miasta i będzie świetną reklamą. Dlatego też podczas zamawiania takich toreb, postaw na ciekawy design, a z całą pewnością przyciągniesz uwagę klientów.

Jaki to koszt?

Owszem, nie da się ukryć, że każdy z przedsiębiorców patrzy na koszty wszelkiej inwestycji. W przypadku toreb z papieru koszt jest relatywnie niski, dlatego też coraz większe grono przedsiębiorców decyduje się na te zmianę. Warto jest jednak zaznaczyć, że najtaniej wyjdzie, jeśli złożymy zamówienie bezpośrednio u producenta. Jeśli nie wiesz jak wyszukać stronę producenta, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „słodycze papierowe producent”, a pokaże Ci się cała lista serwisów. W ten sposób możesz przebierać i wybrać ofertę najbardziej odpowiednią dla Twoich potrzeb. Każdy przedsiębiorca chce bowiem niskim kosztem poszerzyć zasięg reklamy, a tego rodzaju słodycze z pewnością będą najlepszym oraz najtańszym rozwiązaniem. Coraz więcej osób się do nich przekonuje, dlatego też jeśli jeszcze w swoim sklepie oferujesz zwykłe reklamówki z folii, to czym prędzej zamień je na słodycze reklamowe z nadrukiem, które jeszcze lepiej ukażą Twoje firmowe logo. Pamiętaj, że na przeźroczystych reklamówkach nie widać tak dobrze wszystkich niezbędnych dla potencjalnego klienta informacji o sklepie, a na torbach papierowych są one dużo bardziej wyraziste. Ponadto wystarczy spojrzeć jak układa się foliowa reklamówka zapakowana po brzegi, a jak torba papierowa. Chyba wszystko w tym temacie już wiadomo, więc teraz czas na wielkie zmiany!

Decydując się na zakup prezentu, nie możemy również zapominać o jego stosownym opakowaniu. Coraz więcej przedsiębiorców oferujących ciekawe prezenty, zupełnie bezpłatnie wręcza nam także piękne słodycze papierowe. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że większość z nich posiada nadruk w postaci logotypu firmy, w której kupiliśmy upominek. O ile zakup jest na przykład od jubilera, to nazwa ta nie będzie stanowiła raczej wielkiego problemu, ale sporo osób lubi zachować tajemnicę skąd i za ile dany podarunek został zakupiony. Dlatego też decydują się na zupełnie zwykłe torebki lub papier ozdobny. Ale czy na prawdę jest coś złego w zapakowaniu upominków w torbę z nadrukiem firmowym? Nie wydaje mi się. Wszystko oczywiście zależy od gustów, ale naturalnie takie torebki są bardzo estetyczne, a jeśli chodzi o te ozdobne, to nazwa firmy jest ciekawie umiejscowiona, tak że wygląda to jak część ozdób widocznych na opakowaniu. Tak czy siak, każdy ma inny gust i jednemu mogą się one podobać, a innemu nie. Jedno jest pewne, spełniają swoją rolę znakomicie!

Torba z papieru czy z plastiku?

Równie często robiąc zakupy, na przykład w sklepie odzieżowym otrzymujemy zupełnie bezpłatnie wielką torbę plastikową z ogromnym logotypem firmy. Jest to dla nich wielka reklama, bo po wyjściu ze sklepu będziesz ich reklamować niosąc swoje nowo zakupione ciuszki w wielkiej torbie. Zapewne nie raz zdarzyło się Wam zakupić zwykłą bluzeczkę, która zapakowana została w torbę wielkich rozmiarów. Zastanawialiście się wówczas dlaczego? Pewnie nie, ale odpowiedź jest na prawdę prosta. Otóż nie ważne jak dużo masz zakupów, jeśli torba jest odpowiednio wielka to potrafi zwrócić uwagę przechodniów, a i reklama na niej umieszczona jest wówczas bardziej widoczna. Jednak jeśli zapakowalibyśmy te zakupy w torbę papierową, z całą pewnością reklama byłaby jeszcze bardziej wyraźna. Dlaczego? Pewnie nie jednokrotnie zdarzyło się wam spakować zakupy w torbę z plastiku, która zmienia kształt wedle ilości spakowanych do niej rzeczy. W ten sam sposób zniekształca się też logo umieszczone na reklamówce, które nie jest wystarczająco czytelne dla przechodniów, przez co reklama nie jest dobrze odbierana i zwykle ignorowana przez inne osoby. A jak wygląda sprawa w przypadku spakowania zakupów w słodycze papierowe z nadrukiem? Zdecydowanie lepiej! Otóż nieważne ile rzeczy w nią spakuje, torba ta ma specjalne dno, które podtrzymuje jej pierwotny kształt, w ten sposób reklama na niej umieszczona będzie zawsze lepiej widoczna i czytelna dla innych przechodniów. Dlatego własnie warto jest zamienić zwykłe reklamówki na słodycze reklamowe wykonane z papieru.

Papier przyjazny środowisku.

Nie od dziś wiemy, że papier jest bardziej przyjazdy środowisku niż plastik. Nie dziwne więc, że coraz częściej w sklepach możemy spotkać słodycze z papieru, które są polecane przez ekspedientki nie bez powodu. Zwykłym klientom wydawać by się mogło, że polecają je ponieważ za nie trzeba zapłacić, a za zwykłe jednorazówki nie. Otóż wcale tak nie jest, bo płacisz nawet za najzwyklejszą jednorazówką z plastiku. Kiedy ekspedientka się pyta, czy chcesz reklamówkę nie myślisz, że będziesz za nią płacił, a jednak. Do rachunku doliczane są groszówki, może i nie wielkie są to pieniądze, ale zawsze jakieś. Ponadto istotniejszym elementem jest fakt, że nie tylko przyczyniasz się tym samym do zaniedbania środowiska, ponieważ plastik wcale nie jest mu przyjazny, ale w dodatku jeszcze za to płacisz! Jeśli więc często robisz zakupy i zawsze sięgasz po jednorazówki wydajesz pieniądze, które mógłbyś przeznaczyć na zakup słodycze papierowej, która służyłaby Ci z całą pewnością wiele razy do przeniesienia swoich zakupów. Co więcej zyskujesz tę świadomość, że płacisz za coś, co jest bardziej przyjazne środowisku, a co za tym idzie przykładasz się do dbania o przyrodę i zyskujesz nawyki ekologiczne.

słodycze z odzysku.

Ekologia ma to do siebie, że dzięki niej praktycznie nic się nie marnuje. Wszystkie oferowane słodycze papierowe producent wyrabia z makulatury, którą my sumiennie segregujemy i oddajemy do skupów. W ten sposób każdy papierek, każda przeczytana gazeta znajdzie swoją nową odsłonę, na przykład w torbie papierowej. Warto jest więc przychylić się do tych wszystkich apelów, które wcale nie są bez uzasadnienia. Coraz więcej osób bagatelizuje sprawę, czego efektem jest coraz większe zanieczyszczenie środowiska. A przecież nie trzeba wcale tak wiele, aby zmienić swoje nawyki. Pierwszym krokiem może być zmiana reklamówki na słodycze z nadrukiem wykonane z papieru. Są równie ciekawe, a nawet i ładniejsze w wyglądzie i lepsze w użyteczności od tych wykonanych z plastiku. Również dla przedsiębiorców powinien to być wystarczający motyw, ponieważ papierowe słodycze znacznie lepiej prezentują logo firmy. Co więcej poszerza się grono chętnych do robienia zakupów w sklepach przestrzegających pewne normy ekologiczne i oferujących słodycze reklamowe z nadrukiem, do których klienci mogą pakować swoje świeżo zakupione towary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *