Kunty - A fully responsive WordPress theme, suited for a corporate, consultant and business website.


Get In Touch

Location

Labony Super Marker, Sapahar, BD


nie tylko o tapetach

Imprezy sportowe przyciągają wielu gości, a także telewizję. Z tego też powodu, firmy starają się dotrzeć do klientów za pomocą różnego rodzaju banerów, albo też balonów. Balony są widoczne dla wszystkich i najczęściej kamery są ustawione w ich kierunku, aby pokazać spektakularność danego wydarzenia. Z całą pewnością balony z nadrukiem to doskonałe narzędzie do zwiększenia rozpoznawalności określonego przedsiębiorcy.

W ten sposób, odpowiednie wybranie imprez, a następnie umieszczenie tam balonów pomoże je rozpoznać. Czy przekształci się to w zysk firmy? Ciężko jest to określić, gdyż wpływ na to ma wiele czynników jak np.: branża, wiek grupy docelowej, konkurencja etc. Przy imprezach stricte specjalistycznych np.: określone dziedziny sportu jak np.: kolarstwo górskie, czy też hokej, tam balony mogą bezpośrednio przekładać się na sprzedaż produktów. W ten sposób, docieramy do osób, które rzeczywiście potrzebują tego typu produkty. Natomiast, gdy idzie o reklamy związane np.: z kawą na imprezie sportowej, to możemy mówić jedynie o rozpoznawalności marki, a raczej nie o próbie zwiększenia w ten sposób sprzedaży. Różne są strategie, ale w Polsce jest to szczególnie chętnie przyjmowana forma reklamy. Biorąc pod uwagę imprezy kolarskie balony z nadrukiem w Polsce, to jest na nich znacznie więcej balonów, aniżeli na jakiejkolwiek innych imprezach na całym świecie. W szczególności jest to widoczne, gdy porównamy imprezy typu Tour de France czy Giro’di Italia do tych, które są rozgrywane w Polsce. Moim zdaniem, ilość balonów jest znacznie większa, a także innego rodzaju banerów czy też materiałów reklamowych.

Warto też wspomnieć, iż balony z nadrukiem to także świetny sposób na reklamę w telewizji i to zupełnie darmową. Odpowiednie rozmieszczenie balonów stwarza szansę na to, aby przez kilka sekund sam balon był widoczny w telewizji. W ten sposób, będziemy mogli zdecydowanie zwiększyć efekty prowadzonych działań marketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *